FrostWire

FrostWire dla Android

FrostWire Basic to w pełni funkcjonalny klient BitTorrent i program do pobierania SoundCloud z wbudowanym odtwarzaczem multimediów

Istnieje wiele klientów torrentowych, którzy wykonują mniej więcej tę samą pracę, ale z różnym stopniem użyteczności. Frostwire to jedna z lepszych ofert łączących torrenty z poręcznym odtwarzaczem multimedialnym i wyszukiwarką. Główną siłą Frostwire jest posiadanie wszystkich narzędzi w jednym miejscu, czyniąc z torrentów bardziej ogólną usługę medialną niż po prostu pobieranie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wbudowana wyszukiwarka
  • Śledź pliki z dobrym interfejsem użytkownika

Wady

  • Na poziomie podstawowym po prostu kolejny klient torrentowy

Bardzo dobry
8

Istnieje wiele klientów torrentowych, którzy wykonują mniej więcej tę samą pracę, ale z różnym stopniem użyteczności. Frostwire to jedna z lepszych ofert łączących torrenty z poręcznym odtwarzaczem multimedialnym i wyszukiwarką. Główną siłą Frostwire jest posiadanie wszystkich narzędzi w jednym miejscu, czyniąc z torrentów bardziej ogólną usługę medialną niż po prostu pobieranie.

Mocne funkcje silny układ

Frostwire został wyraźnie zbudowany przez ludzi, którzy pobierają torrenty i chcieli poprawić ten proces. Układ aplikacji jest przyjemny z opcjami nawigacji i widokiem listy, aby śledzić twoje pliki. Pod wieloma względami jest to biblioteka multimedialna, podobnie jak narzędzie do pobierania. Ustawienia pobierania i lokalizacje można w pełni dostosować. Wielkie funkcje to jednak odtwarzacz multimedialny, który ma takie same opcje jak każdy standardowy odtwarzacz oraz możliwość podglądu plików przed ich pobraniem i wyszukiwaniem w aplikacji. Ta ostatnia pozwala znaleźć torrenty w kliencie, zamiast trałować w sieci. Bardzo wydajny, ale może się zablokować, jeśli witryna zostanie zablokowana przez dostawcę usług internetowych.

Całkowity pakiet

Prawdziwa zaleta Frostwire polega na tym, że jest to kompletny pakiet umożliwiający pobieranie i odtwarzanie plików bez konieczności przełączania okien i programów. Jednak dla tych, którzy już mają swoje ulubione ustawienia przeglądarki i multimediów, jest to po prostu kolejny klient torrentowy.

FrostWire (Basic) to ściągarka plików z serwisów internetowych i sieci BitTorrent na każdy telefon lub tablet Android.

APLIKACJA DOSTĘPNA CAŁKOWICIE W JĘZYKU POLSKIM!

FrostWire to najłatwiejsza w obsłudze darmową ściągarką plików z sieci BitTorrent i Archive.org na każdy telefon lub tablet Android. Jest inna od wszystkich innych Klientów Sieci BitTorrent ponieważ zawiera wbudowane wszukiwanie plikow typu .torrent. Inne aplikacje zmuszaja użytkownika do wyszukiwania tych plików po kilku lub kilkunastu innych stronach internetowych, przez Google, i importowania ich do aplikacji, co dla wielu jest czynnością zbyt czasochłonną.

FrostWire robi wszystko za ciebie - szuka plików w jednym miejscu i pozwala na pobranie plików muzyki, filmów, obrazków, aplikacji czy nawek książek w jednym miejscu.

FUNKCJE:

- Wbudowana wyszukiwarka plików torrentu i kilku serwisów internetowych

- Łatwy w obsłudze - jedno dotknięcie wystarcza na rozpoczęcie pobrania

- Łatwe filtry wyszukiwania: Muzyka, Wideo, Obrazki, Aplikacje, Dokumenty i Torrenty

- Bez sztucznych ograniczeń prędkości ściągania

- Bez sztucznych ograniczeń ilości równocześnie ściąganych plikow

- Opcja ściągania tylko przez Wi-Fi

- Wiele opcji ściągania (np. wybierz gdzie zachowywać pliki lub ogranicz ilość równocześnie sciąganych plików)

- Wbudowana przeglądarka plików medialnych

- Wbudowany odtwarzacz muzyki

- Zintegrowany z programem na komputer (również w pełni przetłumaczonym na język polski)

- UPnP i NAT-PMP

- Dostępny na Kindle HD i Fire

- Open Source

POMOC:

support at frostwire kropka com

UWAGA: Musieliśmy usunąć możiwość ściągania plików z YouTube z wersji FrostWire udostępnionej tutaj aby pozostać w zgodzie z Zasadami Dystrybucji. Pełną i darmową wersję - FrostWire Plus można sciągnac z naszej strony - frostwire kropka com /android

Najczęściej pobierane Multimedia na android

FrostWire

Download

FrostWire 1.7.0

Opinie użytkowników o FrostWire

Sponsorowany×