FrostWire

FrostWire dla Mac

FrostWire

FrostWire to darmowy program do pobierania plików z internetu. Wśród wielu tego typu aplikacji wyróżnia się przyjaznym interfejsem i doskonałymi wynikami. Od wersji 5.0 nie wspiera już zapomnianej sieci wymiany plików Gnutella.FrostWire pozwala... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Stabilne i szybkie działanie
  • Połączenia bezpośrednie z użytkownikami
  • Wbudowany odtwarzacz

Wady

  • Niedopracowane polskie tłumaczenie

Bardzo dobry
8

FrostWire to darmowy program do pobierania plików z internetu. Wśród wielu tego typu aplikacji wyróżnia się przyjaznym interfejsem i doskonałymi wynikami. Od wersji 5.0 nie wspiera już zapomnianej sieci wymiany plików Gnutella.

FrostWire pozwala korzystać z sieci BitTorrent. Bazuje na popularnym Limewire, ale nie wyświetla reklam. Dzięki temu otrzymujemy na prawdę dobre narzędzie w przyjaznej formie. Program działa bardzo szybko i jego obsługa jest niezwykle prosta. Program posiada polską wersję językową, ale występują w niej błędy i polskie znaki źle się wyświetlają.

W FrostWire wbudowano wyszukiwarkę, dlatego wystarczy wpisać nazwę poszukiwanego pliku i kliknąć pobierz na wybranym wyniku wyszukiwania. Każdy znaleziony element można podejrzeć przed rozpoczęciem pobierania za pomocą wbudowanego odtwarzacza. Pozwala to ustrzec się nieprzyjemnych niespodzianek. Program umożliwia także bezpośrednie połączenia pomiędzy użytkownikami i obfituje w zaawansowane funkcje.

FrostWire doskonale nadaje się do pobierania plików z internetu. Oferuje bardzo dużą ilość funkcji i nie bombarduje reklamami.

Najczęściej pobierane Wymiana plików i P2P na mac

FrostWire

Download

FrostWire 6.7.0

Opinie użytkowników o FrostWire

Sponsorowany×